***

23.12. у школі було проведено спортивне свято «Веселі змагання в країні Олімпії», яке підготувала Ільків Любов Василівна, вчитель фізкультури.

/Files/images/sportivne_svyato_2015/PC230541.JPG


Виховний захід пройшов у захоплюючій грі, цікаво та весело. Були різні конкурси: «Дружня компанія», «Разом з товаришем», «Олімпійські кільця» та інші.

Під час заходу усі мали змогу ознайомитись із учасниками команд, які зайшли під музику та оплески і представили свої команди.

/Files/images/sportivne_svyato_2015/PC230524.JPG

Цікавою була розповідь про олімпійську символіку і, звичайно ж, згадали про техніку безпеки. Святкового настрою надала пісня «Ти здоровим хочеш бути».

Оцінювало результати журі. Його голова – Присяжний Іван Антонович вручив кубок та медалі переможцям. Директор школи – Титар Надія Теодозіївна привітала переможців та подякувала вчителям та учням за таке гарне та цікаве свято

/Files/images/sportivne_svyato_2015/SAM_0842.JPG

Захід показав хорошу фізичну підготовку дітей, вчив їх толерантності, спритності, дружби, єдності в команді.

***

У день Святого Миколая на свято очікували і у Воютицькій школі. Всі діти з нетерпінням чекали на Чудотворця. І от прийшли ангели, які його супроводжували, а за ними і Миколай, який привітав дітей та побажав їм всіх благ.

/Files/images/mikolaya_2015/FCj7tfO4owU.jpg

В честь дня свого заступника учні 1-х класів та їхні вчителі Темпінська Марія Іванівна та Пахолок Марія Михайлівна підготували цікаві вистави з піснями, віршами, танцями, щоб зустріти Миколая, який завітав до них з подарунками. Пісні та колядки готував Синейко Віталій Іванович.

/Files/images/mikolaya_2015/w0qaqAkaa4o.jpg

Очі кожної дитини сіяли радістю і кожен хотів якнайкраще показати себе. А Миколай уважно слухав та був задоволений, бо побачив чемних і розумних українських дітей.

/Files/images/mikolaya_2015/e1Uj1LzFmiA.jpg

Під час заходів звучали гарні поздоровлення та побажання, лунали пісні та колядки для усіх присутніх. Щедрий святий Миколай дав дарунки усім та бажав бути чемними, робити добро і не ображати нікого.

***

17.12 у школі відбувся районний семінар групи продовженого дня.

/Files/images/semnar_gpd/bdaOHd64Rrg.jpg

Подивитись на роботу нашої ГПД приїхали вихователі району та методист Руслана Тимців. Їх привітно зустріла дирекція, ознайомивши із історією села та школи.

Продемонструвати таланти учнів, їх артистичність та яскравість зуміли наші вихователі Фіялківська Мирослава Ярославівна та Хай Галина Михайлівна, які підготували дітей 2-4 класів до яскравого виступу, чудового новорічного свята.

/Files/images/semnar_gpd/mypW3NxjkVU.jpg

Гостей потішила казка «Як дід з бабою новий рік зустрічали», веселі новорічні пісні та танець янголят.

/Files/images/semnar_gpd/XhfyqdibRFQ.jpg

Закінчилось передноворічне свято-семінар щирими новорічними та святковими побажаннями і усмішками на обличчі всіх присутніх.

***

10.12.2015 р.

/Files/images/gruden/д.jpg

У кабінеті народознавства проходили "Андріївські вечорниці".

Атмосферу вечорниць вдало відтворили учні 4 класу (класний керівник Марія Буца, виховатьль Галина Хай, хореограф-Стефанія Солтис, музичний супровід-Віталій Синейко).

/Files/images/gruden/дє.jpg

Дівчата в ніч на Андрія збиралися гуртом, готували смачні страви, вишивали, ворожили. Хлопці веселилися, жартували, співали й танцювали.

/Files/images/gruden/б.jpg

Згадали й коваля Вакулу, який для своєї коханої Оксани привіз черевички від самої цариці.

Після свята всіх гостей та артистів пригощали смачними пиріжками, варениками, пампушками та узваром. Усі ці смаколики приготували батьки четвертокласників.

/Files/images/gruden/FotorCreated.jpg

Дуже цікавими, веселими, навіть смачними вдалися Андріївські вечорниці у нашій школі.

/Files/images/gruden/FotorCreated р.jpg

На святі були присутні дирекція школи, вчителі, вихователі, батьки та учні.

***

8.12.2015 р.

/Files/images/gruden/IMG_9432.JPG

/Files/images/gruden/_MG_9428.JPG

/Files/images/gruden/IMG_9501.JPG

У школі був проведений семінар-практикум заступників директорів з навчально-виховної роботи Бісковицького, Баранівецького, Ралівського округів.

З презентацією "Візитна картка Воютицької СЗШ І-ІІІ ст.ім. Ігоря Добровольського" ознайомила директор школи Надія Титар.

Із презентацією "Технології моделювання, вивчення, узагальнення і впровадження педагогічного досвіду" виступила директор ІМЦО Оксана Федицька.

ЗДНВР Віра Жолубак ознайомила присутніх із роботою методичної ради школи та презентувала "Алгоритм вивчення досвіду роботи вчителя".

Поради "Як виробити у собі стресостійкість" надавали практичний психолог Мирослава Заріцька та соціальний педагог Мирослава Скиба.

Елементи цікавинок на уроках продемонстрували вчителі Ганна Місик, Марія Темпінська, Марія Репета, Надія Кіндзерська, Мирослава Куцик.

***

Спільними зусиллями диреції школи, педагогічного колективу, батьківського комітету та обслуговуючого персоналу при підтримці спонсорів

  • сільського голови - п. Михайла Яремка,
  • директора цегельного заводу - п. Ярослава Лешеги,
  • директора спиртзаводу - п. Богдана Колодія,
  • директора птахофабрики - п. Андрія Городиського

у нашому навчальному закладі проведено ремонт нижнього коридору, учительської, читального залу, відремонтовано сходи.

Завдяки спонсорській допомозі депутата Львівської обласної ради п. Володимира Кужидла встановлено двері та вікна.

Щиро дякуємо усім за допомогу!

/Files/images/gruden/1.JPG

/Files/images/gruden/IMG_9252.JPG

/Files/images/gruden/IMG_9279.JPG

/Files/images/gruden/IMG_9278.JPG

/Files/images/gruden/DSC01056.JPG

/Files/images/gruden/DSC01058.JPG

***

7.12.2015 р.

У школі було проведено бліц-інформування "6 грудня - День Збройних Сил України".

Захід був спрямований на виховання патріотизму, підготовку молоді до служби в Збройних Силах України, можливість кожному усвідомити причетність до історії своєї держави.

Сценарій підготувала молодіжна організація "Молода Просвіта".

На заході були присутні дирекція школи, вчителі та учні 5-11 класів.

***

4.12.2015 р.

/Files/images/gruden/IMG_9313.JPG

Учні 2-А класу (класний керівник Надія Кухар) провели виховний захід на тему:" Без мови й народу нашого нема". Захід проходив з метою пропаганди та утвердження української мови, піднесення її престижу як державної, шанобливого ставлення до неї.

Учні розповідали вірші, гуморески, прислів'я, загадки, виконували пісні про велич та красу рідної мови.

***

3.12.2015 р.

У школі було проведено круглий стіл "О. Греків - військовий діяч, генерал армії УНР".

Захід приурочений 140-річчю з дня народження військового діяча. В дискусії взяли участь учні 8 класу разом із своїми наставниками.

***

01.12.2015 р.

/Files/images/gruden/DSC01031.JPG

У школі проходив День боротьби зі СНІДом "СНІД-проблема людства".

Поширення епідемії ВІЛ/СНІДу є на сьогоднішній день глобальною проблемою людства. Люди мають розуміти, що СНІД - це не розплата за гріхи і не злочин. Це хвороба, від якої ніхто не може вберегтися на 100%. Тому діти та підлітки у процесі свого фізіологічного розвитку повинні вчасно отримати інформацію про ВІЛ/СНІД. Захід формував в учнів прагнення до здорового способу життя. Учні отримали інформацію щодо розрізнення ВІЛ та СНІД і розуміння, чому профілактика ВІЛ/СНІДу є важливою для них.

Організаторами заходу були ПО Марія Брунарська, ЗДВР Степанія Солтис, учнівське самоврядування школи.

***

27.11.2015 р.

/Files/images/gruden/DSC01021.JPG

У стінах нашої школи проходив конкурс "А нумо, дівчата", у якому взяли участь дев'ятикласники школи.

Веселощі, жарти, гарний настрій - це все невід'ємні складові шкільного життя.

Команди "Леді" та "Усмішка" подарували глядачам гарний настрій та шматок позитиву.

У конкурсі "Інтелектуальна сторінка" учасники продемонстрували вміння швидко знаходити відповіді на питання. Інсценізуючи гумореску конкурсантки продемонстрували кмітливість, винахідливість, розум. Неабияку майстерність виявили при сервіровці столу. Хореографічні вміння - під час виконання вальсу. Кожен конкурс оцінювало справедливе журі у складі ЗДВР Степанії Солтис, зав.бібліотекою Оксани Жолубак, вч. укр.мови Марії Коваль. Сценарій підготувала педагог-організатор Марія Брунарська. Перемогла дружба.

На заході були присутні директор школи Надія Титар, класні керівники, вчителі школи, учні 5-11 класів.

***

26.11.2015 р.

/Files/images/gruden/q09VrIMIE9Y.jpg

У навчальному закладі було проведено День пам'яті жертв голодомору та політичних репресій "Горять свічки в людських долонях жовті й білі..."

Захід підготували учні 9-Б класу разом із класним керівником Лесею Заріцькою.

В цей день учнівський парламент провів акцію "Незабутки пам'яті".

Молодіжна організація "Молода Просвіта" провела акцію "Запали свічку".

Всіх учнів школи запросили долучитися до всенаціональної акції "Запали свічку у своєму вікні" у суботу о 16:00 годині.

***

25.11.2015 р.

/Files/images/gruden/DSC00983.JPG

У школі була проведена конференція "Д.І.Яворницький - історик, археолог, письменник", приурочена 160-річчю з дня народження Яворницького. Учні мали можливість ознайомитися із життєвим і творчим шляхом історика, археолога, письменника. Конференцію підготувала молодіжна організація "Молода Просвіта", сценарій розробила педагог-організатор Марія Брунарська. Книжково-журнальну виставку прентувала зав.бібліотекою Оксана Жолубак. На захід були запрошені учні 9-А, 9-Б, 11 класів. Висновок підвела вчитель історії Мирослава Куцик.

***

23.11.2015 р.

/Files/images/gruden/ж.JPG

У школі проходив захід "Гідність і свобода українців", приурочений Дню гідності і свободи. Метою заходу було вшанування героїзму та мужності громадян, які восени 2004 року, листопаді 2013 року та лютому 2014 року вийшли на вулиці, щоб захистити національні інтереси України та її європейський вибір. Метою заходу було донести до учнів об'єктивну інформацію про доленосні події в Україні на початку XXI століття.

Героїв майдану та воїнів АТО, які загинули за світле майбутнє України вшанували хвилиною мовчання. Захід підготували учні 8 класу (класний керівник Білинська Ольга Євгенівна).

***

16.11-20.11.2015 р.

У початкових класах було проведено тиждень правової освіти та громадянського виховання.

/Files/images/listopad/2.JPG

У 1-А класі відбулася гра-подорож "Правовий букварик". Вчитель Темпінська Марія Іванівна ознайомила першокласників із календарем правових дат. Маленькі школярики імпровізували судове засідання на прикладі героїв казок. Вчилися роз'яснювати статті Конвенції про права дитини, були маленькими суддями, свідками.

/Files/images/muzika/IMG_9127.JPG

У 1-Б класі вчитель Пахолок Марія Михайлівна провела виховну годину "Права дитини- очима дітей". Дітей було ознайомлено з принципами Декларації прав дитини. Було проведено гру "Вивчаємо права", колективний малюнок-колаж "Ми - діти світу", урок-казку "Лісова пригода".

/Files/images/muzika/IMG_9022.JPG

У 2-А класі вчитель Кухар Надія Іванівна провела урок-казку Права дитини - устами казкових героїв", було оформлено куточок "Великі права маленької дитини", проведено ігровий проект "Я і мої права".

/Files/images/muzika/IMG_9155.JPG

У 2-Б класі вчитель Скоробогата Галина Олександрівна провела урок-казку "Маєш права-виконуй обов'язки". Було проведено казкову правознавчу лотарею.

/Files/images/muzika/DSCN0596.JPG

У 3 класі вчитель Місик Ганна Федорівна провела інтелектуальну вікторину "Я - громадянин України", урок-подорож "Мандри у правовий світ" (казково-правовий потяг), екскурсію у шкільну бібліотеку.

/Files/images/muzika/IMG_8952.JPG

У 4 класі вчитель Буца Марія Михайлівна провела урок літературного читання "Козацькому роду - нема переводу", флеш-моб "Мої права. Мої обов'язки", екскурсію у читальний зал школи.

/Files/images/muzika/1.jpg

***

9.11.2015 р.

/Files/images/listopad/DSC00947.JPG

Урочисту лінійку з нагоди святкування Дня української писемності та мови підготували учні 5-Б класу під керівництвом класного керівника Марії Коваль.

І словом і піснею учні показали свою любов до рідної мови, закликали всіх шанувати свою мову, берегти, плекати та гордитись тим, що ти - українець!

Також цього дня вчителі та учні школи взяли участь у радіодиктанті національної єдності, якому виповнилося п'ятнадцять років.

***

4.11.2015 р.

/Files/images/listopad/HsSthadcw3c.jpg

Тримайтесь, братики! Ми з вами!

У цей страшний, болючий час

Ви стали нам захисниками

Ми молимось щиро за вас.

Із таким гаслом у школі було проведено акцію "Подаруй частинку серця воїну АТО".

Діти, висловлюючи свої думки та підтримку, писали листи з малюнками нашим солдатам, нашим братам, нашим захисникам! З надією у серці, що наші листи, хоч і маленька річ, можливо, утішать воїнів, підтримають їх та викличуть усмішку на їхньому обличчі.

***

2.11.2015 р.

/Files/images/listopad/iaOH24JBoAA.jpg

На щотижневій лінійці учні 5-А класу (класий керівник Синейко Віталій) підготували просвітницький захід "Незабутній листопад", присвячений 97-річчю утворення Західно-Української Народної Республіки.

До постановки сценарію були залучені: ведучі, читці.

Лунали мелодії пісень січових стрільців "За Україну", "Ми йдемо вперед", "Гей у лузі червона калина"

***

/Files/images/jovten_2015/11.jpg

/Files/images/jovten_2015/12.jpg

/Files/images/jovten_2015/5.jpg

В рамках місячника шкільної бібліотеки 26.10 у навчальному закладі відбулася читацька конференція "Збережемо пам'ять про подвиг"

Зав.бібліотекою Оксана Жолубак презентувала фотоконкурс "Твої герої, Україно".Учні 9-Б класу підготували розповіді про воютичан-учасників АТО, продемонстрували нагороди, якими були відзначені новітні герої України.

Учні декламували вірші, присвячені загиблим героям АТО. Учениця 7 класу Серкез Христина виконала пісню "Нас весна не там зустріла". Музичний номер підготували восьмикласниці під акомпанементи вчителя музики Віталія Синейка.

На конференцію були запрошені ЗДВР Сотлис Стефанія, педагог-організатор Брунарська Марія, практичний психолог Заріцька Мирослава, вчитель історії Куцик Мирослава.

***

/Files/images/jovten_2015/DSC00869.JPG

/Files/images/jovten_2015/DSC00886.JPG

/Files/images/jovten_2015/DSC00872.JPG

22 жовтня у школі відбувся осінній бал. Готував свято учнівський парламент. Гості прибули по запрошеннях. Під шелест осіннього листя, пісню вітру, курликання журавлів у зал було запрошено учасників свята. Учні були одягнені у гарні костюми. Глядачі повинні були з декількох пар вибрати одну найкращу та присвоїти їм титут короля і королеви балу.

На святі були різні номінації: представлення пар, осіння поезія, танець "Прогулянка під дощем", осінній вальс та інші.

Свято пройшло на мажорній ноті.

Після виступу була проведена дискотека.

Сценарій свята підготувала педагог-організатор Марія Брунарська.

***

21 жовтня у школі відбулися загальношкільні батьківські збори, на яких обговорювалися питання успішності та поведінки, відвідування та харчування учнів школи. Про свою роботу звітував батьківський комітет.

Директор школи Надія Титар прозвітувала перед батьками про обсяг робіт, які вдалося виконати та ознайомила із планами на майбутнє.

На зборах виступила завідуюча бібліотекою Оксана Жолубак, яка проаналізувала стан відвідування учнями школи шкільної бібліотеки та повідомила про те, що у бібліотеці обмаль дитячої літератури.

Сільський голова Михайло Яремко погодився виділити гроші на придбання дитячої літератури.

На ці гроші було закуплено гарні книжечки для дітей молодшого та середнього шкільного віку у шкільну бібліотеку.

***

/Files/images/jovten_2015/2.jpg

/Files/images/jovten_2015/1.jpg

16.10 у школі було проведено конкурс повстанської пісні "Коли ми вмирали, нам сурми не грали". Над сценою герб України та ікона Божої Матері. На столі підсвічник зі свічками, гілка калини.

На видному місці - уривки з пісень про УПА, висловлювання про УПА та її героїв. Ось один із них: "Героїчна боротьба УПА й визвольно-революціного підпілля - це найбільш героїчна доба в історії України" (Роман Шухевич).

Під стихаючі звуки пісні "Гей там далеко на Волині" на сцену вийшли ведучі, які своєю розповіддю вміло підвели присутніх до свята повстанської пісні. Участь взяли 5-8 класи.

Всі інші були глядачами. Кожен клас підібрав собі форму та пісню.

Журі пильно слідкувало за учасниками, враховувало артистичність, музичність виконання.

Переможцями у конкурсі став 7 клас. Учні вітали їх оплесками. Захід був проведений з метою збереження пам'яті про героїв УПА та теперешніх захисників України, потомків УПА.

***

/Files/images/jovten_2015/DSC00826.JPG

/Files/images/jovten_2015/DSC00816.JPG

З метою виховання в учнів патріотизму, підготовки молоді до служби у Збройних Силах України, можливості усвідомити причетність до історії і сьогодення свого народу, своєї держави 14 жовтня біля символічної могили у нашому селі було відзначено День УПА, День Захисника України та Покров Пречистої Богородиці.

На захід було запрошено отця Василя, який відправив панахиду на могилах воїнів АТО та УПА.

Учні школи поклали квіти до могил, запалили свічки та хвилиною мовчання вшанували невмирущу пам'ять борців за незалежність України.

На заході виступали народно-просвітницький колектив с.Воютичі, церковний хор, учні школи, запрошений гість Скиба Володимир, який розповів про історію УПА, поєднавши розповідь із нинішніми захисниками України. Він попросив нашим солдатам захисту у святої Богородиці.

Сценарій заходу розробила педагог-організатор школи Марія Брунарська. Музичний супровід Віталія Синейка.

***

/Files/images/jovten_2015/PoEQI48TJ7A.jpg

9жовтня,2015р.,п'ятниця

Україна увільниться від упадку
і стане могутньою, об'єднаною
величавою, яка буде дорівнювати
іншим високорозвинутим державам...

(Митрополит А.Шептицький)

Такий епіграф мала конференція, приурочена 150-річчю з дня народження Андрея Шептицького. Учні старших класів мали можливість глибше ознайомитись з біографією митрополита. Перегляд елементів фільму "Митрополит Андрей Шептицький" зосередив увагу дітей і дав можливість детальніше вивчити життєвий шлях Андрея.

Захід доповнила наочність та книжково-журнальна виставка, приурочена Шептицькому.

***

/Files/images/jovten_2015/DtiTv79Tncc.jpg

/Files/images/jovten_2015/UUmIsgpsRDs.jpg

/Files/images/jovten_2015/araCmSNrO3s.jpg

9 жовтня у школі відбулось свято осені "Ходить осінь нашим краєм".

На святково прибраних столах під ніжні звуки осінніх мелодій учні 5-11 класів презентували свої роботи, створені з квітів та дарів осені.

Кожна робота мала свій задум, переданий у композиціях, який підкреслювався їх назвами.

Святкову атмосферу додав Осінній ярмарок, який так усім сподобався!

***

/Files/images/jovten_2015/SIuGPReKi7k.jpg/Files/images/gruden/nbnfh.jpg

/Files/images/jovten_2015/LyL6rnekZl8.jpg

/Files/images/jovten_2015/QNgZUtczlpQ.jpg

8 жовтня відбувся реквієм з нагоди відкриття меморіальної дошки Ігорю Бжостовському та Івану Попілю, учасникам АТО. У заході взяли участь всечесні отці, учні школи, представник районної ради Степан Башак, заступник голови райдержадміністрації Наталія Ленартович, народно-просвітницький колектив с.Воютичі, церковні хори.

Приїхали вшанувати пам'ять воїнів АТО бойові побратими військової частини А-3817 м.Самбора та ІІ Гальцька бригада Національної Гвардії України м.Львова.

Меморіальну дошку відкривали матері під постріли солдатів.

До слова запрошувалися директор школи,гості, батьки, друзі, рідні.

Реквієм пройшов на мінорній ноті.

***

/Files/images/3009/yBapNfmI5vQ.jpg

30.09 у школі відбувся бінарний захід, приурочений Дню музики та бібліотеки.

Зав.бібліотекою Жолубак О.А. та педагог-організатор Брунарська М.Ю. підготували змістовний виступ учнів, які розповіли про важливе значення книги та музики у житті кожної людини. Оксана Адамівна підготувала книжкову виставку, на яку представила книги із музичного мистецтва, наявні у бібліотечному фонді.

Вчитель музики Синейко В.І. організував прослуховування музичних творів на тему "Національні герої", а також пісень про Україну.

Сцену було оформлено висловами відомих людей про книги та музику.

До організації заходу долучилося учнівське самоврядування. Зокрема Баб'як Богдан та Палівода Михайло організували посилине чергування.

***

/Files/images/1709/DSC00651.JPG

17.09.2015 року у школі відбулася конференція, приурочена М.Грушевському. Учні 9-А класу під керівництвом класного керівника Куцик М.М. підготували повідомлення про життєвий шлях та творчі доробки політичного діяча.

Зав. бібліотекою Жолубак О.А. зробила виставку книжок та журналів, які відповідали тематиці даного заходу. Оксана Адамівна розповіла про те, що інформація, яка знаходиться у Вікіпедії та на інших сайтах інтернету не завжди є достовірною, оскільки таку інформацію може закинути кожен бажаючий. А те, що надруковано у навчальних посібниках, довідниках, енциклопедіях є більш точним, оскільки друковані джерела корегуються редакційною комісією. Вона запросила учнів школи частіше відвідувати шкільну бібіліотеку.

Захід був повчальним, цікавим, змістовним, містив виховні елементи.

Підсумки конференції підвела педагог-організатор Брунарська М.Ю., яка подякувала організаторам, доповідачам та учасникам конференції за методично правильно проведений захід. Запропонувала учням брати активну участь у шкільному житті школи.

***

/Files/images/jovten_2015/wmJRVxzThFY.jpg/Files/images/jovten_2015/c7thjpyGdlg.jpg

/Files/images/jovten_2015/87IfV74D97g.jpg

2 жовтня вчителі, учні та батьки школи відвідали богослужіння, які правились у храмах греко-католицької та автокефальної православної церков.

У храмах села були замовлені богослужіння за здоров'я вчителів, учнів та їх батьків, приурочені Дню вчителя.

Отці Степан та Василь привітали педагогів, побажали їм доброго здоров'я, натхнення у праці, Божої опіки та ласки.

Своїх наставників теплими словами вітали вихованці та батьківський комітет.

У цей день в школі працювало учнівське самоврядування.

***


1.09.2015 у школі проведено свято Першого дзвоника.

Під звуки фанфарів учнів школи було організовано на свято. Першокласників зустріли під оплески учнів та пісню "Здраствуй, школо". Батьки із вишитих рушників зробили символічну арку, через яку пройшли їхні діти.

/Files/images/10915/DSC00349.JPG

Учні школи виконали гімн України. Дуже хвилюючим моментом нашого свята було покладення квітів до символічних могил січовим стрільцям, воїнам УПА та воїнам АТО.

Благословили дітей отці церков села.

Випускники школи привітали першокласників та підзвуки пісні "Першокласник" подарували їм подаруночки. Також першокласники одержали подарунки від народного депутата України Ярослава Дубневича.

/Files/images/10915/DSC00360.JPG

/Files/images/10915/DSC00362.JPG

/Files/images/10915/DSC00363.JPG

Найцікавішим моментом свята був виступ першокласників.

Урочистості та святковості надав святу танець ангелят який виконали учні молодших класів.

/Files/images/10915/DSC00372.JPG

/Files/images/10915/DSC00375.JPG

Першокласників у шкільне життя благословила мати Буца О.Я.

Свято пройшло на високому, організованому рівні. Були присутні адміністрація школи, вчителі, присутні батьки та багато жителів села.

Кiлькiсть переглядiв: 1641

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.