Наші традиції

ТРАДИЦІЇ ШКОЛИ – ЦЕ ТІ НАЙМЕНШІ ЕЛЕМЕНТИ, ЩО ОБЄДНУЮТЬ УЧНІВ, УЧИТЕЛІВ ТА БАТЬКІВ В ОДИН КОЛЕКТИВ, В ОДНУ СІМ'Ю

Наша школа славиться своїми традиціями. До них ми відносимо як заходи, які проводяться щорічно, так і систему відносин, що склалася між вчителями, учнями і батьками. Нація буде жити до тих пір, доки живуть її традиції. Так і школа. Вона буде жити тоді, коли в її стінах будуть жити хороші традиції. У школі проходить багато заходів та свят і склалося чимало гарних і стійких традицій. Познайомтесь з ними.

СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

ВИСТАВКА КВІТКОВИХ КОМПОЗИЦІЙ Вже стало доброю традицією у вересневі дні збиратися всім класом, щоб піти у ліс чи парк за природнім матеріалом для виготовлення різних виробів та композицій. Це неабияк згуртовує клас у спільній колективній творчій справі

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ. ДЕНЬ САМОВРЯДУВАННЯ Традиційний концерт - подарунок учителям, який готують всі учні школи. У День вчителя учні та вчителі школи міняються ролями. Члени учнівської ради в цей день стають господарями школи: складають розклад уроків, проводять уроки, контролюють весь навчально-виховний процес

ПРОЩАВАЙ, БУКВАРИКУ Свято для першокласників. Це традиційне, сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. До цього свята готуються всі: першокласники показують чого вони навчилися та представляють веселу Абетку; старшокласники вітають молодших школярів та розповідають про нових друзів - підручники Читанка, Рідна мова. Батьки пишаються своїми дітьми та фіксують це свято на фотоплівку для історії.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України, і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.

РАНКОВА ЗУСТРІЧ Щопонеділка, перед уроками, у школі відбувається урочисте підняття Державного Прапора Україїни та виконання Державного Гімну України, бліц-повіомлення на тиждень. Традиції школи зберігають вічні цінності: наступність поколінь, любов і повагу до рідної школи, прагнення примножувати її славу.

/Files/images/storya_shkoli/51.jpg

/Files/images/storya_shkoli/52.jpg

/Files/images/storya_shkoli/53.jpg

/Files/images/storya_shkoli/54.jpg

/Files/images/storya_shkoli/55.jpg

/Files/images/storya_shkoli/56.jpg

/Files/images/storya_shkoli/57.jpg

/Files/images/storya_shkoli/58.jpg

/Files/images/storya_shkoli/59.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 34

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.